“Дія TV” отримала оновлення

У додатку “Дія TV” з’явилися нововведення – збільшився асортимент музики, кіно, мультфільмів та спорту, доступ до яких безкоштовний. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі Міністерства цифрової трансформації в України. Нововведення важливе, адже допомагає просувати українську інформаційну політику на окупованих росією територіях, де окупанти обмежують доступ до телебачення.

Щоб протидіяти ворожим намірам та надавати доступ до офіційної української інформації, Мінцифра у співпраці зі стрімінговим сервісом MEGOGO створила сервіс “Дія TV” в рамках порталу “Дія”. Згодом кількість телеканалів була збільшена, і “Дія TV” почала пропонувати розважальні програми, інформаційні програми та контент для дітей.

Зараз у “Дія TV” доступні такі канали: Рада (офіційний інформаційний канал, що транслює єдиний інформаційний марафон), M1 (українська культура), Піксель (контент для дітей та ВШО), та ПлюсПлюс (навчальні телепрограми та мультфільми). Окрім цього, є розважальні канали: FilmUADrama (транслює фільми та серіали), а також XSPORT (спортивні новини).


Джерело Telegram

Не пропустіть