Безплатні ігри PlayStation Plus на травень – Destiny 2: Lightfall та інші

PlayStation Plus – це чудова послуга, якщо вам подобаються безплатні щомісячні ігри, і так сталося, що Sony щойно оголосила про безплатні ігри, які стануть доступними для передплатників у травні, і однією з них є доповнення Lightfall для Destiny 2.

Хоча це не повноцінна гра, інші доповнення для Destiny 2 вже потрапляли до щомісячних ігор PlayStation Plus у минулому. А з наближенням The Final Shape, доповнення Lightfall буде доречно додати до нього.

Звісно, це одна з чотирьох безплатних ігор, доданих у травні. Окрім Lightfall, передплатники також отримають EA Sports FC24 (зараз це, по суті, FIFA), Tunic та Ghostrunner II. Якщо ви ще не грали в Tunic, ми дуже рекомендуємо вам це зробити – це приголомшлива соулслайк гра в жанрі метроїдваніі, яка може покарати вас за неуважність. Але, як і в інших соулслайк іграх, вона надзвичайно корисна, коли ви долаєте складні етапи.

Ghostrunner II також не позбавлена викликів. Це кіберпанк-раннер/слешер від першої особи, де ви, по суті, граєте за кіберніндзя. У цій грі також є покарання за пробіжки, і якщо ви помрете, вам доведеться перезапустити гру. Якщо вам сподобалась перша гра, вам обов’язково потрібно завантажити другу безкоштовно цього місяця.

Незалежно від того, чи є ви давнім фанатом Destiny 2, чи новачком, Lightfall не міг прийти на PlayStation Plus у більш вдалий час. The Final Shape стартує 4 червня. Тож у вас є трохи більше ніж місяць, щоб зануритися в кампанію Lightfall і покінчити з цим. The Final Shape також стане завершенням розповіді Destiny 2, де йдеться про сагу про світло і темряву. Ця історія будувалася протягом 10 років.

Джерело Android Headlines

Не пропустіть