Galaxy Store не потрібний: Samsung Good Lock тепер є у Google Play Маркеті

Набір модулів Good Lock від Samsung – одна з найкращих причин купити телефон Galaxy, адже він дає змогу глибоко кастомізувати ваш пристрій. На жаль, додатки доступні лише в магазині Galaxy Store, але сьогодні це змінюється.

Користувач соцмережі X, Litto Biju Pappachan (h/t: Tarun Vats), помітив Good Lock в Google Play Store. Ресурс Android Authoruty також підтверджує, що бачив цей список, але поки що не може його завантажити. Це свідчить про те, що пакет ще не є широкодоступним, хоча користувач X також опублікував скріншот, який свідчить про те, що він доступний у вигляді попереднього перегляду для деяких користувачів.

У будь-якому випадку, це було б великою зміною для Samsung, оскільки вона вже давно обмежила Good Lock магазином Galaxy Store. Це не проблема для людей, які не проти користуватися магазином Samsung, але це може стати проблемою для користувачів, які хочуть, щоб всі їхні додатки завантажувалися/оновлювалися з Play Store.

Ми також сподіваємося, що Samsung скористається цією можливістю, щоб принести цей додаток і його модулі в більше країн, оскільки є ще кілька ринків, які ще не отримали Good Lock.

Samsung пропонує модулі для всього: від екрана блокування і програми камери до лаунчера і сповіщень. Є навіть модулі, які дозволяють глибоко кастомізувати режим роботи однією рукою, меню налаштувань та аудіофункції. Тож його точно варто завантажити, якщо вам цікаві інші естетичні та функціональні налаштування, які ви можете зробити на своєму телефоні.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть