Samsung каже, що преміум-моделі Galaxy Watch перевершать усі очікування

Очікується, що серія Galaxy Watch 7 від Samsung складатиметься з трьох моделей замість двох, що свідчить про зміну стратегії. Це ще більше підтверджується оголошенням компанії про прибутки за перший квартал. У пресрелізі південнокорейський бренд розкрив важливі деталі своєї стратегії у сфері носимих пристроїв.

Samsung заявляє, що у сфері носимих пристроїв вона має на меті посилити досвід користування екосистемою Galaxy за рахунок розширення нових моделей і формфакторів, таких як Galaxy Ring. Це свідчить про те, що бренд дійсно може анонсувати нові моделі в лінійці Galaxy Watch, хоча точна схема називання залишається загадкою.

Кажуть, що південнокорейський бренд працює над доступним за ціною Galaxy Watch під назвою Galaxy Watch 4 (2024). Крім того, у минулому звіті також натякалося на те, що компанія повернеться до прямокутного смартгодинника в одній з майбутніх серій Watch 7.

Заява Samsung також вказує на те, що компанія може випустити більше пристроїв у таких формфакторах, як Galaxy Ring. У пресрелізі також зазначено, що “компанія буде прагнути задовольнити попит на оновлення шляхом запуску нових моделей преміум-класу”.

З цієї заяви ми припускаємо, що оновлення, яких вимагають користувачі, будуть реалізовані в більш преміальних моделях Galaxy Watch. Наразі преміальною пропозицією є Galaxy Watch 6 Classic. Ми можемо отримати модель Pro або Ultra з серією Galaxy Watch 7, яка, безумовно, є кроком вперед у порівнянні з Classic.

Очікується, що серія Galaxy Watch 7 та перстень Galaxy Ring дебютують на заході Galaxy Unpacked 10 липня.

Джерело Samsung

Не пропустіть