GitHub Copilot тепер може допомогти розпочати проєкт зі штучним інтелектом, а не тільки завершити його

GitHub хоче, щоб Copilot, його платформа для завершення коду на базі GPT-4, була присутня протягом усього життєвого циклу розробки, включаючи самий початок проєкту кодування.

Компанія анонсує GitHub Copilot Workspace, новий сервіс, який має на меті скоротити час, який інженери та розробники витрачають на читання коду та з’ясування того, як почати роботу над новим проєктом. Workspace буде доступний лише в технічній попередній версії для списку очікування розробників, але він буде інтегрований в більшу платформу GitHub Copilot після того, як вийде з попереднього перегляду.

GitHub написав у своєму блозі, що Copilot Workspace буде інтегрований в репозиторії або бібліотеки GitHub. Розробники можуть описати Copilot Workspace за допомогою підказок, що вони хочуть зробити для проєкту. Copilot Workspace запропонує пропозиції щодо того, з чого почати, і надасть покрокову інструкцію. Користувачі можуть редагувати пропозиції і, якщо вони задоволені ними, запускати код (або навіть використовувати Copilot, щоб допомогти завершити код) і завершити проєкт.

Керівник GitHub Next Джонатан Картер розповів, що вони чули від клієнтів, наскільки корисним був Copilot в середині проєкту, але на початку він не настільки корисний. Але додавання Copilot на самому початку проєкту дозволяє розробникам витрачати більше часу на власне кодування, ніж на читання коду та документації до нього, щоб зрозуміти, з чого почати.

Картер каже, що Copilot Workspace корисний для перегляду старого коду, оскільки він може сканувати кодову базу і розуміти, як він працює, швидше, ніж людина може прочитати письмову документацію, що пояснює це.

З моменту запуску GitHub Copilot для написання та завершення коду він став повсюдним і поширеним інструментом для бенчмаркінгу нових моделей ШІ. Більшість полегшених моделей або моделей з більш обмеженим набором навичок оптимізовані для простих завдань, таких як підбиття підсумків, написання завдань і завершення коду. Материнська компанія GitHub, Microsoft, випустила невелику модель, здатну виконувати завдання з написання коду, під назвою Phi-3. Такі компанії, як Meta, також випустили версії своїх великих мовних моделей для кодування проєктів.

Джерело The Verge

Не пропустіть