Користувачі Apple масово скаржаться на таємниче блокування облікових записів

На цих вихідних щось сталося з Apple ID. Як повідомляє 9to5Mac, вчора ввечері користувачі Apple почали скаржитися в мережі на те, що вони вийшли зі своїх облікових записів Apple ID на всіх своїх пристроях без пояснення причин. При спробі увійти назад деякі з них стверджують, що їхні облікові записи були заблоковані, попри те, що вони ввели правильні дані, і їм довелося скинути свої паролі.

Apple нічого публічно не повідомила про те, що відбувається, а на сторінці “Стан системи” немає жодної згадки про проблеми з Apple ID або будь-якими іншими системами за останні 24 години. У дописі Mastodon, поміченому The Verge, одна людина написала, що служба підтримки Apple повідомила їй лише, що “іноді до вашого облікового запису додаються випадкові покращення безпеки”. Невідомо, скільки користувачів постраждало, хоча люди нагромадили безліч повідомлень у соціальних мережах про цю проблему, щоб сказати, що вони теж зіткнулися з нею. За даними 9to5Mac, деякі співробітники видання зіткнулися з цією проблемою.

Хоча проблема, схоже, загострилася в п’ятницю ввечері, в недалекому минулому надходили поодинокі повідомлення про подібні проблеми. Розробник програмного забезпечення Майкл Цай (Michael Tsai) опублікував пост у блозі про останній інцидент і згадав, що восени минулого року сталося те ж саме.

Джерело Engadget

Не пропустіть