Штучний інтелект Claude від Anthropic тепер доступний на iPhone

Anthropic робить свій штучний інтелект Claude більш доступним на мобільних пристроях. Компанія випустила мобільний додаток Claude для iOS, який кожен користувач може завантажити безплатно.

Подібно до мобільної веб-версії чат-бота, додаток синхронізує розмови користувачів з Клодом на різних пристроях, дозволяючи їм переходити з комп’ютера в додаток (або навпаки) без втрати історії чату. Користувачі також зможуть завантажувати файли та зображення прямо з галереї свого iPhone – або робити фото на місці – якщо їм потрібно, щоб Клод обробив або проаналізував їх у режимі реального часу.

Користувачі зможуть завантажити додаток Claude та отримати доступ до нього незалежно від тарифного плану, навіть якщо вони не платять за послугу.

Якщо вони все ж таки вирішать платити за Claude, у них з’явиться нова опція, відмінна від Pro. Новий тарифний план Team передбачає більший обсяг використання, ніж Pro, щоб учасники могли більше спілкуватися з чат-ботом. Він також дозволяє користувачам опрацьовувати довші документи, такі як дослідницькі роботи та контракти, завдяки контекстному вікну на 200 000 слів.

План Team також надає користувачам доступ до сімейства моделей Claude 3, до якого входять Opus, Sonnet і Haiku. Він коштуватиме передплатникам 30 доларів за користувача на місяць, з мінімальною кількістю п’яти користувачів у команді.

Ще в березні Anthropic заявила в блозі, що її мовна модель Claude 3 перевершила ChatGPT і Gemini від Google у кількох ключових галузевих тестах. Вона виявилася кращою в міркуваннях на рівні аспірантури, багатомовній математиці та кодуванні (серед багатьох інших показників), заявила компанія, продемонструвавши результати Claude 3 у порівнянні з її найпотужнішими конкурентами.

Найпотужніша модель Claude 3, Opus, навіть продемонструвала “майже людські” здібності з високою швидкістю реакції, що робить її ідеальною для більш складних і чутливих до часу завдань.

Джерело Engadget

Не пропустіть