Xiaomi допоможе Huawei тестувати заміну Android

За даними новинного агентства з Піднебесної, прийдешня операційна система швидша за Android на 60%. Але це може бути неправдою

Китайське видання China’s Global Times заявило, що виробники Xiaomi і OPPO разом з найбільшою інвестиційною компанією в світі Tencent (штаб-квартири всіх цих організацій розташовані в Піднебесній) допомагають корпорації Huawei тестувати операційну систему HongMeng, яку китайський гігант розробляє в якості заміни Android через санкції США. За даними China’s Global Times, в ході тестування з’ясувалося, що HongMeng швидша за Android на 60%.

Це підтверджує слова президента компанії Honor (суббренда Huawei) Чжао Міна (Zhao Ming), який в ході азіатської презентації флагманів Honor 20 і 20 Pro заявляв про аналогічний приріст швидкості операційної системи завдяки використанню компілятора Ark – мабуть, він використовується і в новій платформі від Huawei . Однак варто враховувати, що China’s Global Times всіляко пропагує Комуністичну партію Китаю – в теорії дане новинне агентство може прикрашати (або зовсім придумувати) факти про заміну Android від Huawei для вселення надії, що санкції США не позначилися на одному з найбільших виробників країни (і світу ).

На даний момент про заміну Android від Huawei практично нічого невідомо – всі здогадки будуються на основі чуток і непрямих офіційних даних. Нещодавно китайська корпорація зареєструвала товарний знак HongMeng і назви з ключовим словом «Ark» (Ark, Ark OS, Huawei Ark і Huawei Ark OS) – багато хто впевнений, що розробка Huawei буде іменуватися як HongMeng на території Китаю (і, можливо, інших азіатських країн ) і як Ark OS на глобальному ринку. Якщо вірити свіжим чуткам, компанія готується представити свою операційну систему в жовтні 2019 року.


Не пропустіть