Вихід Flyme 8 обіцяють вже наступного тижня

Щоб положення Meizu покращилося на ринку смартфонів, їй потрібно представити гарну й сильну пропозицію. Причому це однаковою мірою стосується як апаратного рішення, так і програмного продукту.

Можливо, в плані софту відбудуться позитивні зрушення, і станеться це в щонайближчий час.

У мережі вже було чимало прогнозів про те, коли варто чекати нову версію фірмової оболонки – Flyme 8. Якби вони збулися, ми побачили б її ще в минулому місяці. Але цього не сталося і тепер нас орієнтують на 13 серпня, як на дату анонсу Flyme 8.

Супроводжує цю інформацію постер, але наскільки він автентичний, судити складно. Раніше в мережі були відомості, що в третьому кварталі компанія приступить до відкритого бета-тестування оболонки. Можливо, вихід публічної бета-версії Flyme 8 і припаде на 13 серпня.

Сама компанії раніше підтверджувала, що роботи над Flyme 8 йдуть, але вважала за краще не давати обіцянок в частині термінів її виходу. Як і не виходило від неї конкретики в плані того, які зміни та нововведення планують впровадити.

Компанія обмежувалася шаблонними обіцянками, що Flyme 8 буде працювати швидше, стабільніше і плавніше, а ще обов’язково не забудуть зробити її ще «розумніші» завдяки штучному інтелекту.


Не пропустіть