Стало відомо, які статті були найпопулярнішими в українській Wikipedia за останні три місяці

У Wikipedia назвали статті, які стали найпопулярнішими в українській версії онлайн-енциклопедії протягом трьох місяців війни. Перше місце вдалося зайняти статті “Російське вторгнення в Україні (2022)”, яку протягом 90 днів після створення прочитали 2.4 мільйони разів. Варто нагадати, що найпопулярнішу статтю минулого року “Україна” прочитали лише мільйон разів за рік.

На другому місці опинилася стаття, у якій розповідається про радника керівника Офісу Президента України Олексія Арестовича (її прочитали 1.8 мільйона разів). Третє місце зайняла стаття “Привид Києва”, у якій іде є опис загального образу пілотів 40-ї бригади тактичної авіації (її прочитали 665 тисяч разів).

Досить популярними виявились статті про сучасних та історичних українських політичних фігур – у переліку найпопулярніших є Степан Бандера, Володимир Зеленський, Валерій Залужний та Віталій Кім. Окрім цього, часто почали читати статті, у яких мова йде про озброєння, яке зараз у всіх на слуху – “Іскандер”, “Точку”, “Калібр”, “Байрактар” тощо. Крім цього, часто люди дізнаються інформацію щодо знищеного російського крейсера “Москва”.


Джерело Wikipedia

Не пропустіть