Більше ніяких очікувань: Google Play тепер дозволяє одночасно завантажувати кілька застосунків для Android

Після тестування протягом останніх кількох років, Google, схоже, широко розгорнув одночасне завантаження та встановлення додатків у Play Маркеті, що значно покращило якість життя користувачів.

Щоб побачити це в дії, встановіть два додатки – виберіть більші за обсягом завантаження, наприклад, Google Документи, Таблиці та Слайди – і подивіться, як вони завантажуються, а потім встановлюються одночасно, замість того, щоб спочатку чекати, поки один з них завершить завантаження. Ви можете відстежувати їхній прогрес у Play Маркеті та на головному екрані, як показано на скріншоті нижче.

Ця оновлена поведінка спрацьовує лише при нових інсталяціях, і працює лише з двома програмами одночасно. (Ви можете бачити, що третє завантаження залишається у статусі «Очікує», доки щось із першої пари не завершиться). Для порівняння, магазин додатків iOS може обробляти три одночасні завантаження та інсталяції.

Станом на сьогодні одночасне завантаження в Google Play не поширюється на оновлення додатків, що було б більш корисно, оскільки оновлення є більш поширеним явищем, ніж нові інсталяції. Сподіваємось, що це просто випадок, коли Google Play починає з малого, перш ніж розширюватися. Де ця зміна буде корисною, так це при налаштуванні нового телефону або планшета Android.

Ця зміна була протестована на кількох телефонах і планшетах Pixel, які працюють під управлінням Android 14 і версії 40.6.31 Play Store.

Джерело 9to5google

Не пропустіть