Схоже HTC готує новий смартфон: HTC U24/U24 Pro помічено на Geekbench

Схоже, що HTC працює над новим смартфоном, який може бути представлений найближчим часом. Цей новий пристрій нещодавно з’явився на Geekbench і пройшов сертифікацію Bluetooth SIG.

Пристрій, ідентифікований за номером моделі 2QDA100, швидше за все, буде наступником тогорічного HTC U23. Він може називатися HTC U24 або U24 Pro. Результати Geekbench для 2QDA100 показують, що він набрав 1095 балів в одноядерних і 3006 балів в багатоядерних тестах.

Очікується, що смартфон працюватиме на SoC Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, що включає конфігурацію з восьмиядерним процесором та інтегрованим графічним процесором Adreno 720. Він також має 12 ГБ оперативної пам’яті та працюватиме під управлінням Android 14. Враховуючи той факт, що тогорічний U23 оснащений чіпом Snapdragon 7 Gen 1, майбутній HTC U24/U24 Pro запропонує значно покращену продуктивність.

Сертифікація Bluetooth SIG підтверджує, що пристрій буде підтримувати Bluetooth 5.3, розширюючи можливості підключення.

Хоча повні технічні характеристики залишаються нерозкритими, нова модель HTC потенційно може зберегти характеристики, які можна порівняти зі своїми попередниками, такі як OLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD+ 120 Гц та захист від пилу та води за стандартом IP67. Ємність акумулятора може перевищити 4600 мАг, як у серії U23. Наразі немає жодних подробиць про вікно запуску. Однак, оскільки пристрій почав отримувати ключові сертифікати, такі як Bluetooth SIG, ми можемо очікувати, що він дебютує в найближчі місяці.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть