iOS 18: що очікувати від оновлення найбільш використовуваних додатків на iPhone

iOS 18 може внести значні зміни у додатки Нотатки, Пошта, Фото, Фітнес та Калькулятор на iPhone. Хоча згадка в Bloomberg про ці оновлення не надає конкретних деталей, очікується, що ці додатки отримають більше функцій і оновлень в дизайні.

Apple не оновлює свої основні додатки для iPhone через App Store. Замість цього вона обмежує їх нові можливості, виправлення помилок та інші зміни до оновлень iOS. Зазвичай з кожним великим випуском операційної системи компанія з Купертіно переробляє декілька своїх додатків — і це має статися з iOS 18.

З попередніх чуток відомо, що Apple планує додати більше розширених можливостей до свого додатка Калькулятор та нарешті додати його в iPadOS 18. Також зазначається, що компанія інтегруватиме його в додаток Нотатки у майбутніх версіях ОС. Це дає нам уявлення про те, що може включати оновлення додатків Нотатки та Калькулятор в iOS 18.

Крім того, домашній екран в iOS 18 очікує приємне оновлення. Це дозволить користувачам iPhone розміщати значки додатків будь-де на сітці вперше. Apple також може переходити до модульних елементів дизайну в додатках для спрощення оновлення їхнього інтерфейсу у майбутньому. Однак повний перегляд системи, ймовірно, не відбудеться цього року.

Очікується, що iOS 18 стане одним з найбільших оновлень програмного забезпечення в історії iPhone. Apple покаже його, разом з iPadOS 18, macOS 15 та watchOS 11, під час WWDC24 10 червня. Зацікавлені користувачі також зможуть встановити перші розробницькі бета-версії цих операційних систем у той же день.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть