Витік зображень iPhone 16 показує, наскільки великим стане iPhone 16 Pro Max

Досі ми бачили кілька зливів, які розкривали ключові деталі про серію iPhone 16. Сьогодні з’явився ще один значний, який показує демонстраційні моделі всіх телефонів в лінійці.

Зображення надійшло від давнього лікера продукції Apple Сонні Діксона, який раніше злив повний комплект фрезерованих макетів для серії iPhone 16. Тому є велика ймовірність, що це справжні фото.

Найбільш помітна зміна – це розташування камер для iPhone 16 та 16 Plus. Apple відмовляється від діагональної камери попередників на користь вертикального розташування. У випадку з Pro моделями дизайн практично не змінився.

Перехід на вертикальні камери в стандартних iPhone зумовлений підтримкою запису просторових відео, які можуть програватися в Apple Vision Pro у 3D.

Ще одна помітна зміна – в розмірах екранів Pro моделей. В iPhone 16 Pro Max буде екран 6,9 дюйма, порівняно з 6,7 дюйма в iPhone 15 Pro Max, що робить його найбільшим з усіх моделей Pro Max.

В iPhone 16 Pro також буде трохи більший екран, 6,3 дюйма, порівняно з 6,1 дюймом в iPhone 15 Pro. Але стандартний iPhone 16 і 16 Plus залишать свої розміри екранів на рівні 6,1 дюйма і 6,7 дюйма відповідно.

Окрім цих змін, демонстраційні моделі мало що розкривають щодо нових дизайнерських рішень. Хоча чутки вказують на наявність окремої кнопки захоплення для керування камерою, ми не можемо побачити цього в цих репліках.

Як завжди, можна очікувати, що нові iPhone вийдуть у вересні. Хоча це може здатися довгим очікуванням, вірогідно, що протягом цього часу з’являться подальші зливи.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть