Емулятор Delta незабаром перетворить ваш iPad на гігантську Nintendo DS

Емулятор Delta викликав справжній фурор, коли з’явився в Apple App Store на початку цього місяця, швидко злетівши на перше місце серед безплатних додатків Apple, де він залишається і донині. Зараз розробник Райлі Тестут каже, що версія для iPad “близька до завершення” і буде випущена разом з версією Delta 1.6. Тестут каже, що додаток вже доступний для його прихильників на Patreon через “звичайний AltStore”, що означає неспецифічний для ЄС, а не схвалений Apple AltStore PAL.

Звичайно, версія для iOS вже працює на iPad і на Vision Pro. Але нативна версія дозволить використовувати всю площу екрана iPad для кращих скінів, включаючи скін, який перетворює ваш планшет на гігантську (або не дуже, якщо у вас iPad Mini) Nintendo DS Lite. Він також, очевидно, буде підтримувати iPad Split View.

Допис від @rileytestut
Переглянути в Threads

Після випуску нативної версії Delta для iPadOS, Тестут каже, що планує додати в додаток “багатокористувацьку гру між пристроями”. Багатокористувацька гра вже працює в Delta, але на одному пристрої – що дуже зручно для гри на телевізорі за допомогою AirPlay. Можливість грати з іншими людьми на їхніх власних пристроях, особливо якщо додаток підтримує це через інтернет, була б дуже бажаною зміною!

Тестут також повідомляє, що емуляція Sega Genesis також скоро з’явиться, оскільки зараз вона знаходиться в стадії бета-тестування. Однак, схоже, що це станеться не раніше, ніж вийде версія програми для iPad.

Джерело The Verge

Не пропустіть