На що здатні танки Abrams після модернізації

Видання 19FortyFive розповіло про можливості модернізованих танків M1A2 Abrams. Abrams четвертої версії (SEPv4) отримає нові спостереження і не тільки.

Навіть зараз, коли армія США представляє SEPv3 – моделі, які придбають Польща та Австралія, – Пентагон дивиться у майбутнє, розробляючи Abrams версії 4 (SEPv4).

Зараз розробляється танк “Абрамс”, оснащений системою FLIR третього покоління (3GEN) – наріжною технологією, яка забезпечить екіпажам танків можливість ідентифікувати ворожі цілі на більшій відстані, ніж будь-коли раніше. ПЗРК третього покоління (3GEN) буде вдосконалено та стане спільним з іншими бойовими платформами”, – заявили в армії США з приводу SEPv4.

Після модернізації в приціл командира Abrams також будуть інтегровані кольорова камера, лазерний далекомір і кросплатформовий лазерний покажчик для полегшення ведення багатодоменного бою.

Крім цього M1A2 SEPv4 буде включати повнофункціональне навчання для максимального підвищення кваліфікації екіпажу системи. Як повідомляється, цю програму було розроблено для “установки на борт” будь-якої технології, яку армія вважає критично важливою для майбутнього поля бою, включаючи штучний інтелект, автономність, APS або передові датчики.


Джерело 19fortyfive.com portaltele.com.ua

Не пропустіть