Bugatti анонсує новий гібридний двигун V16: приголомшливі 1800 кінських сил, максимальна швидкість – 445 км/год

На «Саміті автомобільного майбутнього» в Лондоні Bugatti розкрила подробиці про свій новий гібридний двигун V16, призначений для майбутнього наступника Chiron. Цей гібридний силовий агрегат відмовився від турбокомпресорів минулого, розтягнувся майже на метр в довжину і означає кінець класичного двигуна W16, оскільки Bugatti завершує виробництво Mistral і Bolide.

Новий V16 м’язами прокладає собі шлях у плагін-гібридній системі, видаючи понад 1000 кінських сил самостійно. Але зачекайте, це ще не все! Три електродвигуни вступають в бій, два для передніх коліс і один для задніх, що доводить загальну потужність системи до приголомшливих 1800 кінських сил. Bugatti може похвалитися тим, що автомобіль розганяється з 0 до 200 км/год всього за 5 секунд, досягає 300 км/год за 10 секунд і розвиває приголомшливу максимальну швидкість 445 км/год. Для тих, хто хоче спробувати електромобіль, батарея ємністю 24,8 кВт/год забезпечує 80-кілометровий запас ходу.

Шпигунські фото, що просочилися в мережу, свідчать про те, що інтер’єр буде виконаний у ретро-стилі, натхненний витонченим дизайном швейцарських механічних годинників. Очікується, що виробництво буде вкрай обмеженим, можливо, навіть менше 300 одиниць.

Джерело IThome

Не пропустіть