OpenAI запускає GPT-4o – асистента, який конкуруватиме з Google та Siri

OpenAI провела вчора захід з прямою трансляцією, на якому анонсувала нову модель штучного інтелекту під назвою GPT-4o. Разом із запуском нової моделі штучного інтелекту компанія також представила нову десктопну версію ChatGPT з новим інтерфейсом.

Під час прямого ефіру технічний директор Міра Мураті сказала, що нова модель штучного інтелекту була розроблена з урахуванням «простоти використання». У своєму блозі компанія також повідомила, що ця флагманська модель штучного інтелекту «набагато краще, ніж будь-яка інша існуюча модель, розуміє й обговорює зображення, якими ви ділитеся».

Крім того, що програмне забезпечення є більш зручним для користувача, воно працює набагато швидше і пропонує покращені можливості для роботи з текстом, аудіо та відео. Насправді GPT-4o вдвічі швидша за GPT-4 Turbo. Компанія також планує запропонувати GPT-4o безплатним користувачам ChatGPT, але спершу він буде запущений для передплатників.

З удосконаленням моделі, ChatGPT також був покращений. Ви можете очікувати швидших і якісніших відповідей, з підтримкою 50 різних мов. Зокрема, тепер ви можете переривати голосові відповіді чат-бота, він може вловлювати різні емоції та розмовляти з більш природною, схожою на людську, каденцією. Однак, як продемонструвала команда, ви можете попросити чат-бота говорити як робот, якщо бажаєте.

OpenAI робить GPT-4o доступним для розробників, щоб вони могли почати створювати додатки з використанням цієї технології. Модель доступна через API компанії.

Хоча під час заходу було зроблено небагато анонсів, це, мабуть, найбільший дебют компанії з моменту запуску ChatGPT Enterprise. Чат-бот бізнес-рівня був запущений ще в серпні 2023 року.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть