Електромагнітна зброя Pulsar захистить від дронів наземну техніку, літаки та БПЛА

Система сканує простір на 360 градусів, виявляє в повітрі малі та середні безпілотники, а потім збиває їх.

Компанія Anduril нещодавно представила сімейство модульних систем для ведення електронної війни — Pulsar. Заснований на штучному інтелекті (ШІ), Pulsar здатний впоратися із загрозою в небі і на землі, передає Interesting Engineering.

Система може швидко ідентифікувати і придушити такі загрози, як малі та середні БПЛА. Вона пропонує низку можливостей, зокрема електронні контрзаходи, електронну підтримку, електронну атаку, виявлення геолокації цілей. Пристрій складається з декількох модулів, що робить його адаптивним і простим у розгортанні.

Pulsar забезпечує виявлення загроз, працюючи або в конкретному напрямку, або на всі 360 градусів. Кілька пристроїв можна об’єднати в мережу, щоб забезпечити адаптоване і комплексне покриття на основі вимог довкілля і місії, йдеться на сайті компанії.

Так, системи типу Pulsar-V можна встановити на наземні транспортні засоби, а Pulsar-A — на літаки, великі дрони. Апарати здатні автономно сканувати широкий діапазон електромагнітного спектра, виявляти відомі загрози та аномальні об’єкти, що значно скорочує час, необхідний для реагування.

Pulsar має відкриту архітектуру, що забезпечує інтеграцію з різними електромагнітними системами, а також із системами командування і контролю. Ця інтеграція створює своєрідну мережу для ведення електронної війни, забезпечуючи велике охоплення і скоординованість дій під час найрізноманітніших операцій. Крім того, програмне забезпечення системи дає змогу миттєво адаптувати Pulsar до мінливих загроз і потреб місій.

Джерело ФОКУС

Не пропустіть