«Дія.Канали»: все, що відомо про український альтернативний месенджер, який може замінити Telegram

Українські розробники мають намір запустити новий комунікаційний сервіс, який стане альтернативою популярним месенджерам, таким як Telegram. Про це повідомляє «Детектор медіа», посилаючись на ГО «Аналітичний центр Інформаційних ресурсів».

Ідея “Дія.Канали”

За словами представника громадської організації Олександра Олешка, у розробників є плани створити сервіс на базі “Дії”, що вже має популярність в Україні. Він зазначив, що цей сервіс має бути якісним і надійним, оскільки базується на розробці українських програмістів.

Функціонал “Дія.Канали”

Розробники мають намір створити окремий сервіс “Дія.Канали” з можливістю авторизації через материнський. Це дозволить користувачам отримувати оперативну інформацію від офіційних представників влади, українських медіа та громадських організацій. Зокрема, через нього можна буде отримувати новини від Офісу президента, Генерального штабу ЗСУ та інших органів.

Захист від порушень

Олександр Олешко наголосив на необхідності постійної якісної модерації контенту для захисту від порушень свободи слова та прав людини.

Створення “Дія.Канали” відкриває нові можливості для українських користувачів месенджерів та сприятиме розвитку вітчизняних цифрових сервісів.


Не пропустіть