Хакери ГУР знову атакували інтернет-провайдера бєлгорода

Хакери з Головного управління розвідки (ГУР) продовжують свої атаки на мережі інтернет-провайдерів та вебсайти місцевої влади в бєлгородській області, інформує «Суспільне».

За даними видання, з 12 травня почалися атаки, у результаті яких вийшли з ладу ресурси головного інтернет-провайдера “Лучше.Нет” та вебсайти місцевих органів влади. Інші постраждалі ресурси включають регіональний портал державних та муніципальних послуг, газпром міжрегіонгаз бєлгород, а також міністерство фінансів та бюджетної політики.

Незручності для мешканців та провайдерів

Місцеві мешканці скаржаться на відсутність доступу до інтернету та мобільного зв’язку, а також на неможливість зв’язку зі службами підтримки провайдерів. Провайдери, своєю чергою, оголосили про “аварійну ситуацію” і тимчасово зупинили доступ до іноземних вебресурсів.

Продовження DDoS-атаки

За інформацією з ГУР МО, DDoS-атаки на російські сервіси тривають. Ця остання атака стала частиною серії подібних інцидентів, коли кіберфахівці ГУР атакують інфраструктуру в росії. Тиждень тому вони здійснили атаку на онлайн-сервіси компанії 1С, а напочатку травня вивели з ладу системи татарстану.


Не пропустіть