Xiaomi 15 Pro може отримати камеру з перископічним зумом: відомі подробиці

За останнім звітом від популярного інсайдера, відомого як Digital Chat Station на Weibo, Xiaomi 15 Pro може отримати камеру з перископічним зумом. До цього такі камери були притаманні лише флагманам від Xiaomi, але на цей раз існує шанс, що ця технологія просочиться до моделі Pro.

За повідомленнями, Xiaomi 15 і Xiaomi 15 Pro стануть першими пристроями на базі майбутнього процесора Snapdragon 8 Gen 4, коли вони вийдуть на ринок у середині жовтня.

Вказано, що дизайн камерного модуля Xiaomi 15 Pro буде прямокутним з закругленими кутами та розташованим вгорі ліворуч на задній панелі пристрою. Це може бути дуже схоже на дизайн, використаний у Xiaomi 14 Pro. Єдина відмінність буде у розташуванні світлодіодного спалаху, який буде перенесений за межі камерного модуля, щоб звільнити місце для перископа.

Всі три камери на Xiaomi 15 Pro, за тим же джерелом, матимуть роздільну здатність 50 МП. Цікаво, що датчик Samsung ISOCELL JN1 взагалі не буде використовуватися, навіть попри те, що в Xiaomi 14 Pro він використовувався як для ультраширококутної, так і для телефотокамери.

Раніше повідомлялося, що Xiaomi 15 і Xiaomi 15 Pro можуть отримати ультразвукові датчики відбитків пальців. Однак Digital Chat Station зараз повідомляє, що остаточне рішення ще не прийнято.

Джерело GSMArena

Не пропустіть