Український дизайнер представив оригінальний концепт-кар Leleka

Роман Прядко, який вже має успішні проєкти, такі як оновлені “Запорожці” та “Славути”, вирішив піти далі й створити абсолютно новий бренд авто – Leleka. Про це повідомляє Auto24.

Дизайнер представив своє бачення розкішного автомобіля з України, і для цього навіть було створено окремий бренд – Leleka. Він працював над дизайном логотипа для марки та першої моделі, виконаної у стилі “Гран туризмо”.

Перша “пташка” бренду – Leleka GTS Concept 2025 – чималий ліфтбек, схожий на Porsche Panamera. Він об’єднує в собі всі сучасні елементи, такі як видовжений спортивний кузов, оптика з характерним підписом, світлова стрічка ззаду та доволі великі й стильні диски. Роман також проробив деталізоване лого та створив шрифт для написання назви бренду.

З огляду на радіаторну решітку та вихлопні труби, можна зробити очевидний висновок: Leleka GTS – не електрокар. Ймовірно, він має рушій внутрішнього згоряння або гібридну систему, в якій рушій та електромотор працюють в тандемі. На жаль, дизайнер наразі не показав жодних ілюстрацій інтер’єру автівки.

Важливо зазначити, що Роман Прядко демонструє виключно власне уявлення того, який би дизайн могли мати українські автомобілі, і ці концепції не мають жодного відношення до реального виробництва на будь-яких заводах.


Не пропустіть