Samsung S10 і Note 10 отримали найкращі функції камери S20

Single Take, Night Hyperlapse та багато іншого

Компанія Samsung представила цілу низку нових функцій камери і програмного забезпечення Galaxy S20 для лінійки Galaxy S10 і Note 10 минулого року в оновленні програмного забезпечення, про який компанія оголосила сьогодні. Серед нових функцій з’явилися Single Take і Night Hyperlapse, а також нові функції галереї і обміну.

Інструмент Single Take дозволяє створити добірку фото і відео в різних форматах, після чого штучний інтелект порекомендує кращі з них.

Додали також Custom Filter (Мій фільтр), завдяки якому користувач може створити власний фільтр з кольорами і стилем, який йому подобається, а потім застосовувати збережені налаштування зображення для оформлення інших знімків.

Оновлення також включатиме в себе деякі поліпшення фотографій при слабкому освітленні — вдосконалився нічний режим і нічний гіперлапс.

З’явиться й безліч функцій у додатка «Галерея», завдяки чому користувачі організують весь контент. ШІ автоматично об’єднає схожі знімки під однією мініатюрою. Під час перегляду в галереї зображення можна збільшити і обрізати до бажаного розміру, натиснувши на значок у верхньому лівому кутку екрану (Quick Crop mode).

Розробники також додали нові інструменти для обміну контентом — Quick Share і Music Share. Інструмент для швидкої передачі файлів дозволяє побачити, хто зі списку контактів знаходиться поблизу, і обмінюватися фотографіями, відео і документами з декількома людьми одночасно. Останній ж існтрумент — Music Share — дозволяє не переривати з’єднання з Bluetooth-колонкою або автомобільною аудіосистемою, щоб ввімкнути музику з плейлиста друга; для цього потрібно просто синхронізувати обидва смартфона. Ці функції доступні і для старих пристроїв.

Samsung не вказала точну дату випуску оновлення, але заявила, що вона з’явится для деяких ринків, включаючи США, «в найближчі тижні».

Джерело TheVerge
Не пропустіть