OnePlus Ace 3 Pro отримає найбільший акумулятор серед усіх телефонів OnePlus

Лінійка OnePlus Ace 3 наразі складається з двох моделей: Ace 3 та Ace 3V. Однак ходять чутки про появу версії Pro, і час від часу з’являються витоки. Сьогодні надійний витік Digital Chat Station (DCS) поділився новим ласим шматочком про майбутній телефон, і це великий шматок – в буквальному сенсі.

За даними DCS, OnePlus Ace 3 Pro матиме двоелементну батарею з кожним елементом ємністю 2970 мАг, що в сумі становить 5940 мАг.

Однак DCS уточнює, що типова ємність, швидше за все, буде вказана як 6100 мАг. Це, швидше за все, маркетингове рішення, засноване на тому, як зазвичай вимірюється ємність акумуляторів в індустрії. Це зробить Ace 3 Pro телефоном OnePlus з найбільшим акумулятором.

Цей витік збігається з попередньою інформацією від DCS, який також натякав на OLED-дисплей з роздільною здатністю 1,5K для Ace 3 Pro. За чутками, під капотом знаходиться чипсет Snapdragon 8 Gen 3, який працює в парі з 16 ГБ оперативної пам’яті та 1 ТБ пам’яті для зберігання даних. Також джерело натякнуло на можливий варіант з 24 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x.

Хоча деталі про камеру не визначені, чутки припускають той самий 50-мегапіксельний основний датчик Sony IMX890, що і в OnePlus Ace 3 / 12R.

Крім того, Ace 3 Pro, як кажуть, має преміальний дизайн з металевими рамками з боків і скляною панеллю задньою панеллю. DCS також натякає на інший дизайн телефону в порівнянні з існуючими флагманами OnePlus.

Наразі ми не знаємо точних часових рамок запуску Ace 3 Pro. Також невідомо, чи компанія виведе телефон на світовий ринок, навіть як ребрендований продукт, оскільки Ace 2 Pro залишився ексклюзивом для Китаю.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть