Apple може звернутися до Samsung за допомогою у розробці складного iPhone

Чутки про складні iPhone ходять вже багато років. Ідея телефону Apple, який трансформується в міні-планшет, здається футуристичною і безперечно крутою. Але коли це станеться насправді, ніхто не знає.

Але з’явився новий проблиск надії. Нещодавній витік інформації свідчить про те, що Samsung та Apple нібито уклали угоду про постачання дисплеїв для складаних пристроїв Apple.

Поки що незрозуміло, чи ця угода стосується дисплеїв для гібридних пристроїв, чи лише для складаних iPhone, чи, можливо, для обох.

Samsung Display вже постачає екрани для iPhone та MacBook. Тож не буде несподіванкою, якщо Apple продовжить це партнерство для складних пристроїв. Тим більше, що Samsung вже є лідером у виробництві складних телефонів.

Що стосується дизайну складного iPhone, то він все ще висить у повітрі. Деякі чутки кажуть, що він може мати дизайн розкладачки, як у Samsung Galaxy Flip. Інші припускають, що він може мати більший розкладний дисплей, як у планшета. Патенти Apple натякають на різні можливості, але нічого не підтверджено.

Але пам’ятайте, що це все лише чутки. Сама компанія Apple не говорить про будь-які складні пристрої. У той час як Samsung та інші компанії вже випустили складні телефони, Apple, можливо, не поспішає, переконуючись, що технологія досконала, перш ніж виходити на ринок.

І мова йде не лише про iPhone. Подейкують, що Apple може зосередитися на складному iPad з великим дисплеєм, можливо, навіть понад 20 дюймів. Це може зробити його першокласним інструментом продуктивності, що поєднує в собі функції планшета і ноутбука.

Не маючи жодних офіційних повідомлень і чуток, ми не можемо сказати напевно, коли з’явиться складаний iPhone або iPad. Apple може здивувати нас, але поки що це здебільшого спекуляції.

Джерело DigiTimes

Не пропустіть