Розкладачка Xiaomi Mix Flip вперше засвітилася на живих фото

На цих вихідних Xiaomi Mix Flip з’явився на китайській сертифікації 3C, що свідчить про те, що пристрій матиме підтримку зарядки потужністю 67 Вт. Учора на Weibo з’явилося зображення смартфона в реальному часі.

Зображення демонструє задню панель телефону, на якій розміщено захисний екран, а над ним – модуль подвійної камери, оточений двома світлодіодними спалахами. Примітно, що на модулі є логотип Leica, що свідчить про партнерство між двома компаніями у створенні системи камер Mix Flip.

Інша половина задньої панелі має золотисте покриття з логотипом Xiaomi, розміщеним внизу.

Щодо специфікацій, то очікується, що фаблет буде оснащений 50-мегапіксельною основною камерою з оптичною стабілізацією зображення та ½,8-дюймовим сенсором Omnivision OV60A для 2-кратної телефотокамери.

Пристрій підтримуватиме бездротову зарядку, а також матиме захист від води. Очікується, що в основі смартфона буде SoC Snapdragon 8 Gen 3. Також повідомляється, що фаблет отримає підтримку супутникового зв’язку.

Крім того, в іншому звіті йдеться про те, що Mix Flip буде доступний в різних країнах.

Під час запуску Xiaomi, ймовірно, поєднає Mix Flip зі складним планшетом Mix Fold 4. Fold 4, як випливає з назви, є складним смартфоном компанії четвертого покоління, який, як кажуть, отримає той самий чіп Snapdragon 8 Gen 3, що і Mix Flip.

Характеристики його камери також будуть схожими на Mix Flip з додаванням 12-мегапіксельної надширококутної та 10-мегапіксельної перископічної телеоб’єктивів. Крім того, кажуть, що обидва майбутніх складних смартфона Xiaomi будуть неймовірно тонкими, що, можливо, зробить їх найтоншими на ринку після випуску.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть