Samsung протестувала прототип 6G з пропускною здатністю до 6,2 Гбіт

Південнокорейська компанія Samsung Electronics разом з Каліфорнійським університетом Санта-Барбари (UCSB) створила та протестувала прототип системи бездротового зв’язку 6G з використанням терагерцового частотного діапазону.

На Міжнародній конференції з комунікацій IEEE (ICC 2021) спільна команда дослідників представила бездротовий зв’язок на частоті 140 ГГц з використанням цифрового рішення для формування променю. Як зазначає Samsung, розробка даного прототипу – важлива віха у вивченні потенціалу ТГц-діапазону для бездротового зв’язку 6G.

Використання цього діапазону надає найширший спектр з десятками можливих широкосмугових каналів з гігагерцовими смугами, що відповідає вимогам 6G до швидкості передачі даних в терабітах за секунду.

Samsung підкреслює, що пікова швидкість передачі даних може бути в 50 разів вищою, ніж у 5G, а затримки на радіочастини зменшаться до однієї десятої.

Прототип продемонстрованої системи складається з 16-канальних модулів передавача і приймача з фазованою антенною решіткою, які управляються мікросхемами RFIC, виготовленими за технологією CMOS, а також основного блоку, який генерує сигнали з пропускною здатністю 2 ГГц і швидким адаптивним формуванням променю. В ході пілотних випробувань прототип системи досяг пропускної здатності 6,2 Гбіт на відстані 15 метрів з адаптивним управління променем на терагерцовій частоті.

Джерело Samsung
Не пропустіть