Samsung представила два нових преміальних саундбара

Samsung представила новітні саундбари серії Q. Це HW-Q950T і HW-Q900T.

Обидві моделі підтримують технології Dolby Atmos, Dolby TrueHD і здатні забезпечувати одночасне відтворення звуку через динаміки телевізора і саундбара, використовуючи технологію Q-Symphony.

Старша модель HW-Q950T забезпечує 9.1.4-канальний об’ємний звук, який сьогодні доступний в системах домашнього кінотеатру. В комплект HW-Q950T входять два бездротових динаміки, що дозволяють отримати ще більш реалістичний звуковий супровід.

Нові HW-Q950T і HW-Q900T також набагато компактніші, ніж торішні моделі — тепер їх висота становить 69,5 мм, а не 83 мм. Окремо виробник звертає увагу на тканинну обробку Kvadrat, яка надає пристроям більш елегантний вигляд, не впливаючи на якість звучання.

Крім цього, обидві моделі отримали додаток SmartThings і голосовий асистент Alexa, що дозволяє користувачам керувати сервісами потокової передачі музики, такими як Amazon Music, Spotify, TuneIn і iHeart Radio. А функція Tap Sound ще й дозволяє відправляти музику зі смартфона прямісінько на звукову панель одним дотиком.

Джерело engadget
Не пропустіть