BYD створила електрокар без даху і навіть лобового скла: перші подробиці про дивну новинку (відео)

У Мережі показали перше відео нового суперкара BYD, який був продемонстрований на спеціальному заході. Цікаво, що авто абсолютно без даху та лобового скла. Автомобіль створений як високопродуктивний електромобіль із елегантним футуристичним дизайном. Відсутність даху та вітрового скла – сміливий дизайнерський вибір, який покликаний підкреслити аеродинамічні можливості автомобіля та його швидкісні характеристики.

Автомобіль є частиною постійних зусиль BYD щодо розширення своєї присутності на ринку електромобілів, і компанія позиціонує суперкар як флагманську модель, яка продемонструє свою технологічну майстерність і дизайнерські можливості. Очікується, що автомобіль матиме передову технологію батареї та потужний електродвигун, що дозволить йому досягти дивовижного прискорення та максимальної швидкості.

У відео – детальний огляд зовнішнього дизайну автомобіля, який відрізняється різкими лініями, низьким профілем і мінімалістичною естетикою. Відсутність даху та вітрового скла створює відчуття відкритості та свободи. На жаль, про технічні характеристики авто наразі нічого не відомо.


Не пропустіть