Ілон Маск: Tesla представить роботаксі 8 серпня

Tesla представить роботаксі 8 серпня, оголосив Ілон Маск на X через кілька годин після того, як агентство Reuters опублікувало повідомлення про те, що автовиробник відмовляється від своїх планів з випуску недорогого електромобіля. Reuters також повідомило, що директива Маска полягала в тому, щоб “піти ва-банк” на роботаксі, побудованому на платформі малолітражних автомобілів компанії.

Tesla роками обіцяла більш доступний електромобіль, ціни на який, як очікується, стартуватимуть від $25 000, і нещодавно, в січні цього року, Маск заявив, що він оптимістично налаштований, що модель з’явиться у другій половині 2025 року. У відповідь на це повідомлення глава Tesla написав у Твіттері, що “Reuters бреше (знову)”.

Він не уточнив, яка саме частина повідомлення є брехнею, але, враховуючи, що він підтвердив, що Tesla презентує роботаксі, він, ймовірно, мав на увазі твердження інформаційної організації про те, що компанія припинила роботу над більш доступним електромобілем.

На даний момент найдешевшим автомобілем Tesla є Model 3, але ціни на нього починаються від $39 000. Буде цікаво подивитися, як компанія змусить роботаксі працювати лише з камерою – кілька років тому вона відмовилася від радарів та інших датчиків, які широко використовують компанії роботаксі, такі як Waymo, зі своїх технологій допомоги водієві.

Джерело Engadget

Не пропустіть