Рання версія iOS 14 місяцями перебуває в Мережі

Вона знаходиться у відкритому доступі принаймні з лютого.

Дослідники безпеки, хакери і блогери мають доступ до більш ранньої версії iOS 14 «як мінімум з лютого», заявляє віцепрезидент Apple. За останні кілька місяців відбулося багато витоків щодо iOS 14, і, схоже, інформація надійшла саме з цієї ранньої версії операційної системи.

Завдяки витоку iOS 14, ми знаємо, що користувачі отримають новий фітнес-додаток, пакет PencilKit API для стилуса компанії, оновлення iMessage, змінений головний екран, можливість тестування сторонніх додатків шляхом сканування QR-коду, зміну функції зберігання даних iCloud Keychain тощо.

Якщо вищеперераховані функції засновані на витоку ранньої збірки iOS 14, є шанс, що Apple може відкласти або відмовитися від будь-якої з них до офіційного відкриття нової ОС.

У минулому Apple випускала першу бета-версію нової iOS для розробників мобільних додатків відразу ж після проведення заходу Worldwide Developers Conference, яке відбувається в червні. Цілком ймовірно, що це станеться знову на цьогорічному заході WWDC, яке заплановане на 22 червня і пройде в форматі онлайн.

Джерело TheVerge
Не пропустіть