Повітряний комплекс радіотехнічної розвідки Gekata української розробки може відстежувати одночасно до 200 цілей

Повітряний комплекс Gekata створений для радіотехнічної розвідки. Сам комплекс складається з наземної станції управління та шести дронів Gekata. Три БПЛА повинні знаходитися в небі та змінюються по черзі для забезпечення цілодобового моніторингу лінії фронту завдовжки 100 км та глибиною до 450 км від місця баражирування.

Така структура дозволяє збирати всю необхідну інформацію про об’єкти супротивника, що випромінюють сигнали в радіопросторі і точно визначити їх координати в режимі 24/7.

Отже йдеться не тільки про пункти управління та командно-штабні машини, а й про контрбатарейні радари, РЛС зенітно-ракетних комплексів (ЗРК) або літаки, а також про звичайні радіостанції рядових бійців противника.

Можливості Gekata дозволяють відстежувати одночасно до 200 цілей та передавати інформацію про них у режимі онлайн. Або, у разі повної “радіотиші” або автономного польоту, накопичувати цю інформацію на внутрішніх носіях для подальшого збору та аналізу після повернення до пункту базування.Не пропустіть