Перша бета-версія Windows 11 стала доступною

Компанія Microsoft офіційно запустила першу бета-версію Windows 11. До цього операційна система Microsoft була доступна лише у вигляді збірки Developer Preview для розробників, у якій було багато проблем, багів та недопрацювань. Бета-версія у цьому плані має бути значно кращою, і навіть частково підійде для використання на комп’ютерах звичайними користувачами.

Для встановлення бета-версії Windows слід стати учасником програми тестування програмного забезпечення Microsoft і, зрозуміло, мати відповідний комп’ютер, що має сучасний процесор, модуль TPM 2.0 та 4 ГБ оперативної пам’яті. Що цікаво, хоча у більшості випадків при переході з версії для розробників на бета-версію слід перевстановити операційну систему, тут перехід відбувається лише з перезавантаженням.

Також у Microsoft підкреслили, що незважаючи на те, що бета-версії Windows більш стабільні за версії для розробників, це все ще незавершене програмне забезпечення, яке проходить тестування – з недопрацюваннями та багами. Тим не менше, її можна спробувати в ознайомчих цілях, але краще все ж зачекати офіційного релізу для повноцінного використання.

Не пропустіть