Палаюча Tesla Model S Plaid не випускала водія з салону

Цього тижня новенький автомобіль Tesla Model S Plaid, який тільки-но надійшов у продаж, загорівся. Власник витратив на машину 130 тисяч доларів і всього три дні зумів поїздити на ній.

Марк Герагос (Mark Geragos) з юридичної компанії Geragos & Geragos повідомив нові подробиці про цей випадок.

За словами Марка Герагоса, власник є керівником однієї з компаній. Під час загоряння чоловік спочатку не міг вийти з машини, оскільки електронна система блокування дверей вийшла з ладу. Це змусило водія «застосувати силу, щоб відкрити двері». Автомобіль продовжував рухатися близько 11-12 метрів, при цьому він перетворився в «вогненну куля» в житловому районі недалеко від будинку власника в Пенсильванії.

Це був болісний і жахливий досвід. Tesla Model S Plaid – це абсолютно нова модель … Ми проводимо розслідування, – Марк Герагос.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) повідомила, що «зв’язується з відповідними агентствами і виробником для збору інформації про інцидент». Tesla не прокоментувала ситуацію.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск (Elin Musk) до цього довго рекламував Tesla Model S Plaid, заявляючи, що він «швидше, ніж будь-який Porsche, безпечніше, ніж будь-який Volvo».

“Знадобилося чимало доробок, щоб акумулятор нових Model S / X був у безпеці. При розробці нової версії було більше проблем, ніж очікувалося”, – Ілон Маск.

Джерело Reuters
Не пропустіть