Oppo Enco Free2 офіційно презентовано

Компанія Oppo презентувала нові повністю бездротові навушники Enco Free2. Ці навушники мають відносно доступний цінник (він складає 95 доларів), при цьому можуть виділитися деякими фішками. Нагадаємо, що перше покоління цих доступних навушників досить непогано показало себе у продажах, а оновлена версія, яка виправила його недоліки та додала плюси, має всі шанси повторити цей успіх.

Головною фішкою навушників є технологія активного поглинання шумів, яка забезпечує нейтралізацію шумів до 42 дБ. Крім цього, є 10-міліметрові динамічні драйвери, за налаштування яких була відповідальна відома компанія Dynaudio.

Також слід згадати про захист від вологи та пилу за стандартом IP54, Bluetooth 5.2 для підключення до смартфона та автономність на рівні 30 годин (зрозуміло, разом з додатковою від зарядкою від кейса). На жаль, ні об’єм акумулятора у кожному навушника, ні об’єм акумулятора у самому кейсі компанія не вказує. Для зарядки використовується USB-C.

Слід також звернути увагу на популярні зараз “режим прозорості” та “ігровий режим”, які все частіше з’являються в середньобюджетних моделях. Крім цього, варто згадати про підтримку SBC та AAC.

Не пропустіть