Нова технологія OPPO значно пришвидшить роботу смартфонів

В компанії ОРРО розповіли про запуск функцій з розширення оперативної пам’яті. Нововведення торкнеться деяких моделей смартфонів. За його допомогою можна “наростити” об’єм ОЗУ іменуючого пристрою, не приєднуючись до стороннього програмного забезпечення, паяльника або покупки нового гаджета.

Технологія розширення оперативної пам’яті дозволяє збільшити обсяг доступної смартфону оперативної пам’яті для зчитування частин ємності вбудованого накопичувача. Наявність такого файлу підкачок підвищує швидкість обробки даних, завдяки чому пристрій стає більш продуктивним при великих навантаженнях на “залізо” – наприклад, при одночасному запуску декількох «важких» додатків.

Для ряду регіональних технологій розширення ОЗУ вже в червні доступне оновлення фірмової прошивки. Щоб користуватися новинками, після завантаження нової версії ПЗ, у меню «Налаштування» потрібно перейти в розділ «Про телефони», вибрати необхідний обсяг «бонусної» оперативної пам’яті (до 7 ГБ) та перезавантажити пристрій. Поки що така функція підтримується смартфонами серії Reno5, а також моделями OPPO A94 та OPPO A74.


Джерело ОРРО