Названо 4 найбільших недоліки смартфонів Samsung

Смартфони Samsung є одними з найкращих на ринку. Кожного року вони стають все кращими. Тим не менш, Samsung Galaxy не є найкращим смартфоном на ринку, в тому числі через наявні недоліки. Сьогодні ми про них поговоримо.

У своїх бюджетних смартфонах компанія Samsung пропонує і сучасний екран, і хорошу камеру, але не оснащує їх хорошими процесорами. Через це деякі смартфони починають підгальмовувати та глючити. З часом користувачі починають помічати, що  плавність анімацій One UI місцями зникає, а програми зовсім не відкриваються. Але це проблеми виключно дешевих моделей.

Ціни

Смартфони південнокорейського бренду всього за півроку можуть знизитись у ціні в 1,5 рази. Зокрема, це стосується і флагманів. Через рік вони стають помітно дешевшими. Тому багато потенційних покупців вважають, що їх точно варто купувати.

Разом з тим, для людей, які купили новенький смартфон від Samsung це справжній біль. Тому не варто купувати щойно випущений флагман – краще почекати хоча б півроку і суттєво зекономити.

Випуск кожного флагмана Samsung супроводжується скандалом

Часто пристрої компанії Samsung вибухають, або вони потрапляють у скандал з незаконним прискоренням. Разом з тим, кожен рік хтось із керівників Samsung або потрапляє у в’язницю, або з шумом звільняється.

Samsung проти Apple

Не секрет, що Samsung конкурує з Apple, але ніяк не може її перевершити. Останнім часом компанія наближується до купертинівців за рахунок складних пристроїв. При цьому нові Samsung Galaxy поступаються і в автономності, і в продуктивності не лише цьогорічним флагманам, але й минулорічним.

Недоліки One UI

Сама фірмова оболонка смартфонів працює досить непогано, але повільно. Здається, що компанія сама її гальмує, проте експерти вважають, що One UI сама по собі така є, і справа не в оптимізації.Не пропустіть