Найголовніші покращення у першому великому оновленні Windows 11 (22H2)

Компанія Microsoft уже поширює своє перше велике оновлення  ОС Windows 11, відомого як Windows 11 2022 Update. Сьогодні ми розповімо про найголовніші функції та покращення.

Панель прив’язки, яка з’являється у верхній частині екрану під час переміщення вікна, покликана підвищити продуктивність роботи. Зокрема, це полегшує запуск макетів прив’язки для користувачів миші. У меню “Пуск” тепер є теки і закріплена область, що настроюється.

На панелі завдань є нові функції. Зокрема, кнопка “Не турбувати”, яка закріплена на спливаючих елементах. Також з’явився швидкий доступ до режиму таймера фокусування.

Ще 2 нові функції – Live Captions та Voice Access. Перша вмикає субтитри до будь-якого відео чи аудіо, навіть якщо він не має субтитрів. Друга функція дозволить керувати комп’ютером за допомогою голосу.

Щодо ігор та ігрового процесу, то тут є свої інновації. Зокрема, з’явилася нова панель  Controller, яка дозволяє швидко перейти до зіграних ігор чи програм для їх запуску. Також є новий додаток HDR Calibration для підвищення точності кольору та інші покращення.


Не пропустіть