Apple все ж таки може випустити MacBook з сенсорним екраном: що відомо

Минулого тижня Apple представила iPad Pro 2024, який несподівано працює на чипсетах M4. Процесорам M3 компанії не виповнилося й року. Останнє покоління iPad Pro відчувається як перебір з потужним апаратним забезпеченням і обмеженнями iPadOS. У минулому Apple також рекламувала їх як заміну ноутбукам. Це також розмиває межу між планшетами та ноутбуками компанії. На відміну від iPad, MacBook не мають сенсорного екрана і не є універсальними. Тепер віцепрезидент Apple з маркетингу продуктів iPad і Mac розповів, як порівняти обидва пристрої та чи додасть технологічний гігант з Купертіно підтримку сенсорних екранів у свої ноутбуки.

Останнє покоління iPad Pro дійсно перевершує Mac. Але він розчаровує через погано оптимізовану операційну систему iPadOS. В інтерв’ю Джоанні Стерн з The Wall Street Journal віцепрезидент Apple Том Богер порівнює ці два пристрої. Він показує, що компанія не розглядає iPad і MacBook як конкурентів. Навпаки, вони доповнюють один одного. iPad працює як «сенсорний» пристрій, тоді як Mac призначений для «непрямих маніпуляцій» за допомогою клавіатури, миші або трекпаду.

Журналістка WSJ запитала, чи випустить Apple Mac з сенсорним екраном, і спробувала отримати відповідь або натяк. Богер заявив, що iPad є сенсорним, а Mac – ні. Це тому, що macOS пропонує іншу парадигму обчислень. Він додав, що багато користувачів мають обидва пристрої, причому iPad – це спосіб продовжити роботу з Mac. Функція безперервності від Apple також робить роботу простішою і безперебійнішою.

Стерн також запитала Богера, чи може Apple змінити свої плани щодо сенсорного MacBook. Керівник Apple відповів: «О, я не можу сказати, що ми ніколи не змінюємо свою думку». Це свідчить про те, що технологічний гігант з Купертіно залишив двері відчиненими для запуску сенсорного MacBook, хоча шанси на це можуть бути невеликими.

Раніше Марк Гурман повідомляв, що Apple працює над сенсорним MacBook і планує випустити його у 2025 році.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть