Microsoft незабаром презентує новий стрімінговий ігровий додаток для XCloud

Ще декілька років тому було важко уявити, що геймінг через стрімінг не стане чимось більшим за футуристичний концепт. Щоправда, багато компаній вже довели, що це можливо – у їхнє число входять Microsoft, Amazon, Google та NVIDIA. Компанія Microsoft, яка на даний момент має значну частку на ринку ігрових консолей, зараз інвестує багато коштів у проект xCloud, а також Xbox Cloud Gaming.

По суті, компанія Microsoft хоче розширити ряд своїх ігрових сервісів, і це цілком зрозуміло. Нагадаємо, що на даний момент Xbox Series X у дефіциті у всьому світі, і Xbox Cloud Gaming розробляється, як хороша альтернатива цій ігровій консолі. Одним з важливих нововведень у Xbox Cloud Gaming є те, що Microsoft розробляє додаток для Windows, який буде назватися Xbox Game Streaming. Цей додаток дозволить запускати ігри, як з сервісом Xcloud, на девайсах та комп’ютерах, які працюють на Windows 10.

Крім цього, додаток дозволить стрімити ігри з ваших власних консолей Xbox Series S та Xbox Series X. Зрозуміло, що ця фішка, на жаль, поки нестабільна. Що достатньо важливо, підтримуватися будуть не лише девайси на базі x86, але й ARM – так, буде підтримуватися Microsoft Surface X, який працює на чіпсеті виробництва Qualcomm.

Ще одним важливим покращенням стане можливість стрімінгу у 1080p – нагадаємо, що на даний момент цей показник обмежений 720p. Цього було достатньо для девайсів з маленькими дисплеями, наприклад, для смартфонів, але категорично недостатньо для великих дисплеїв. Стрімінг у 1080p дозволить значно покращити користувацький досвід, якщо це дозволяє зробити інтернет-з’єдання.

Не пропустіть