LG випускає додаток для Windows 10 для сполучення смартфона з ПК

Додаток Microsoft Your Phone став у нагоді багатьом користувачам Windows 10, дозволивши їм сполучати свої мобільні пристрої, що працюють під управлінням операційної системи Android, з ПК. На жаль, кількість сумісних пристроїв в списку все ще обмежена, і в нього не входять пристрої компанії, тому LG створила власний додаток для Windows 10 для сполучення вашого телефону LG з комп’ютером.

Новий додаток називається Virtoo. Для сполучення смартфона і комп’ютера він використовує Bluetooth. Завдяки ньому користувачі можуть отримати доступ до певних функцій смартфона безпосередньо з комп’ютера.

Новий додаток дозволить користувачам відправляти повідомлення зі своїх комп’ютерів, отримувати доступ до файлів, що зберігаються на телефоні, здійснювати дзвінки, а також користуватися функцією screen mirroring (це спосіб передачі зображення з маленького екрану мобільного пристрою на великий екран (навіть на телевізор)).

Однак майте на увазі, що підключатися до ПК зможуть не всі моделі телефонів LG. Перелік доступних функцій також відрізняється на різних смартфонах.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть