Lenovo презентувала новий доступний монітор з тримачем для смартфона

Компанія Lenovo презентувала новий WLED-монітор з діагоналлю 23.8 дюйма, який отримав назву Lenovo L21i-30 та отримав безрамковий дизайн з трьох сторін, щоправда, нижня рамка досить товста, але не без причини – вона містить елементи управління. У першу чергу монітор призначений для казуальних геймерів та людей, які працюють за комп’ютером.

Монітор підтримує частоту оновлення 75 Гц, при цьому час відгуку складає 4 мілісекунди, є підтримка технології AMD Freesync. Яскравість монітора складає 250 ніт, є покриття 75 відсотків кольорової гами NTSC та сертифікація TUV Rheinland Eye Comfort. Монітор оснащений роз’ємами HDMI, VGA та мініджеком 3.5 міліметра. Є підтримка кріплень VESA, монітор можна повертати назад на 22 градуси та вперед на 5 градусів. Максимальне енергоспоживання складає 23.5W.

Однією з цікавіших фішок Lenovo L21i-30 стало заглиблення для смартфона, яке може використовуватися геймерами для перегляду проходження під часи гри, або під час роботи для відедзвінків або робочих задач. Також компанія Lenovo добре продумала кабель-менеджмент, щоб акуратно приховати все від ока користувача, завдяки чому монітор виглядає досить мінімалістично та красиво.

Lenovo L24i-30 коштуватиме 160 євро та стане доступним на міжнародному ринку вже у березні. У випадку, якщо діагональ 24 дюйми є замалою для вас, компанія також пропонує модель L27e-30, яка оснащена вже 27-дюймовою матрицею, при цьому зберігаючи фішки молодшої моделі. Зі зрозумілих причин, вона продається за ціною вже 190 євро.

Джерело gizmochina
Не пропустіть