Китайці навчилися «перетворювати» старі iPhone 11 в нові iPhone 12

Компанія Apple декілька днів тому презентувала нове покоління флагманських iPhone, у яке ввійшли iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. Не пройшло й тижня, як китайські виробники аксесуарів почали пропонувати чохли та бампери для минулорічних iPhone, які імітують дизайн нового iPhone 12 з його прямими гранями.

Деякі лоти прямо кажуть про можливість перетворити свій старий смартфон на новий, даючи можливість “спробувати нове покоління до його офіційного виходу”. У більшості випадків це класичні силіконові бампери, бокова рамка яких заокруглена. Ціна таких бамперів починається від одного долара.

Також деякі виробники аксесуарів пропонують і більш просунуті рішення – ви можете купити новий корпус, який включає в себе і задню панель, і торці. Переважно ціни на такі рішення відчутно вищі – є й комплекти за 180 доларів, при цьому необхідні також навички. Слід розуміти, що у таких модифікацій нема тих переваг, які дає новий iPhone 12 – не підтримується MagSafe, а також рамки дисплея залишаються набагато більшими. Нагадаємо, що минулого року виробники аксесуарів випускали накладки для камер iPhone XS та X, щоб перетворити їх на iPhone 11 Pro.

Не пропустіть