Користувачі Windows 7 не можуть вимкнути свої комп’ютери. Як це виправити

Рішення знайшлося для користувачів версій Professional, Ultimate або Enterpris.

Незабаром після припинення підтримки Windows 7 користувачі застарілої ОС почали стикатися з проблемами в її роботі — помилка «у вас немає дозволу на виключення цього комп’ютера» не дозволяє користувачам Windows 7 завершувати роботу або перезавантажувати свої комп’ютери, згідно звітами за останні 24 години.

У Reddit цій проблемі присвячена ціла гілка: в ній вже є понад 100 постів, ще 50+ додаються кожну хвилину. У користувачів ОС є декілька версій, чому так вийшло: перша — через порушення групових політик контролю облікових записів (User Account Control group policies), друга — проблеми викликали останні оновлення накопичувального пакета Windows 7, третя — діючі оновлення телеметрії.

Портал Quick Heal запропонував рішення, яке може вирішити цю проблему — його вже випробували деякі користувачі Windows 7 і, за їх словами, це працює (проте тільки для користувачів версій Professional, Ultimate або Enterpris). Потрібно:

  • Відкрити командний рядок Windows, надрукувати gpedit.msc і натиснути Enter
  • Перейти в Computer Settings> Windows Settings> Security Settings> Local Policies> Security Options
  • Перейти в User Account Control> включити Run all administrators в меню Admin approval і натиснути «включити»
  • Знову відкрити командний рядок і виконати команду gpupdate / force
  • Перезавантажити систему, викликавши командний рядок, набравши shutdown -r і натиснувши Enter

Деякі користувачі також заявляють, що проблема з’явилася після нещодавніх оновлень програмного забезпечення Adobe — для її вирішення необхідно відключити служби Adobe Genuine Monitor Service, Adobe Genuine Software Integrity Service і Adobe Update.

Для користувачів, які вважають, що вищевказане не працює, можна використовувати наступний обхідний шлях, запровонований користувачем Reddit, щоб тимчасово обійти помилку. Йому вдалося створити ще один профіль адміністратора, увійти в нього, а потім знову перелогінитися в основний обліковий запис і успішно завершити роботу системи.

За деякими даними, постраждалі комп’ютери з Windows 7 також можна вимкнути або перезавантажити, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del і червону іконку в правому нижньому кутку екрану. Відключити ПК можна й натисненням кнопки Power на корпусі системного блоку.

Microsoft вже знає про проблему і проводить відповідне розслідування.

Джерело bleepingcomputer
Не пропустіть