Повністю електричний Lynk&Co Zero уже тестують в горах: опубліковано перші шпигунські фото

Lynk&Co Zero — це майбутній високопродуктивний повністю електричний седан від бренду Geely Lynk&Co.
Зараз компанія проходить інтенсивні випробування в районі Хуаншань (Жовті гори) китайської провінції Аньхой, де багато вершин висотою понад 1000 метрів.

Автомобіль матиме найновіший дизайн сімейства Lynk&Co, включно з особливими денними ходовими вогнями, прихованими дверними ручками та суцільним дизайном задніх ліхтарів. Його зовнішній вигляд нагадує Lotus Emeya, що також належить Geely.

Lynk&Co Zero буде побудовано на платформах Geely SEA (Sustainable Experience Architecture) і 800V архітектурі, які використовуються спільно з електромобілем Zeekr 001. Очікується, що він матиме двомоторну повнопривідну трансмісію із загальною потужністю 580 кВт і запасом ходу до 656 км.

Високопродуктивний варіант Lynk&Co Zero, який має попередню назву Zero+, також зараз перебуває у розробці. Ця модель може мати квадромотори потужністю понад 1247 к.с., приблизно такі, як Zeekr 001 FR, і зможе розганятися від 0 до 100 км/год лише за 2,07 секунди.

Lynk&Co Zero, ймовірно, перевищуватиме 5 метрів у довжину, 2 метри в ширину та матиме 3-метрову колісну базу, подібну до розмірів Zeekr 001. Автомобіль буде оснащено цифровим шасі Geely зі штучним інтелектом, яке забезпечить автономне водіння, інтелектуальну систему безпеки та хмарні функції.

Очікується, що Lynk&Co Zero представлять у Гетеборзі, Швеція, у першій половині 2024 року за ціною від 200 000 до 300 000 юанів (від 27 600 до 41 400 доларів США).

Джерело Carnewschina

Не пропустіть