Компанія OnePlus повідомила, коли припинить підтримку смартфонів 2020 року випуску

До 2023 року можна не хвилюватися.

Компанія OnePlus розмістила сторінку, на якій користувачі можуть відслідковувати статус оновлень безпеки для деяких телефонів. Там же містяться хороші новини для власників OnePlus Nord — він буде отримувати виправлення безпеки до середини 2023 року.

Згідно з новою сторінкою, пристрої OnePlus 8 і OnePlus Nord будуть отримувати свіжі патчі безпеки аж до квітня і липня 2023 року відповідно.

Це помітно довше, ніж у Nord N10 і N100, які отримуватимуть патчі безпеки лише два роки (підтримка завершиться в кінці 2022 року) і один рік оновлень ОС (ймовірно, це означає, що вони отримають тільки Android 11).

OnePlus 8T буде отримувати оновлення щомісячно, а моделі OnePlus 8 і 8 Pro — раз в квартал. Про моделі OnePlus 2018 і 2019 років випуску нічого не відомо. За традицією бренду, вони мають отримувати апдейти щоквартально. OnePlus 3 і 3T отримали останній патч безпеки в кінці 2019 року (через три роки після запуску), що означає, що підтримка 5 і 5T повинна скоро припинитися.

Також зверніть увагу, що це стосується тільки виправлень безпеки, а не оновлень ОС. Флагмани компанії повинні отримувати нові версії Android протягом двох років. Крім того, компанія зобов’язується забезпечити додатковий рік відправки патчів безпеки.

Не пропустіть