Instagram вперше за весь час свого існування отримав нові фільтри

Instagram впровадив 25 нових фільтрів для редагування фотографій з різними ефектами, спрямованими на спрощення процесу обробки зображень, повідомляє The Verge. За даними адміністрації соціальної мережі, ці фільтри створені з метою полегшення для користувачів редагування своїх знімків без використання інших додатків, таких як VSCO або Picsart.

Ось повний список нових фільтрів: Fade, Fade warm, Fade cool, Simple, Simple warm, Simple cool, Boost, Boost warm, Boost cool, Graphite, Hyper, Rosy, Emerald, Midnight, Grainy, Gritty, Halo, Color leak, Soft light, Zoom blur, Handheld, Moiré, Lo-res, Wide angle, Wavy.

Окрім цього, Instagram вдосконалив інструменти для створення коротких відеороликів у розділі Reels. Тепер користувачі можуть використовувати функції масштабування, обрізки та повороту своїх кліпів, а також скасовувати та повторювати попередні дії.

Для англомовних користувачів у деяких країнах було додано десять голосів синтезатора мови для додавання тексту до відеороликів.

Instagram також тестує цікаву функцію створення стікерів з фотографій або відео з власної галереї користувача та інших матеріалів, що доступні на платформі. Це надасть можливість створювати власні анімовані стікери та обмінюватися ними з друзями.

Джерело The Verge

Не пропустіть