Google запустила ексклюзивну функцію Pixel для смартфонів Android

Це функція Bedtime.

Якщо ви використовуєте телефон в якості годинника, що зазвичай стоїть на тумбочці поруч з ліжком, ви точно стикаєтеся зі бажанням перевірити час вночі. І коли це відбувається, встояти перед спокусою погортати стрічку в Instagram або YouTube, стає важко. Для таких користувачів компанія Google почала поширювати функцію Bedtime (режим сну) для всіх сучасних смартфонів Android.

Ця функція, яка раніше була доступна ексклюзивно для фірмових смартфонів серії Pixel, обмежує кількість відображуваних повідомлень на телефоні користувача, коли він не повинен в нього дивитися.

Bedtime доступний у вигляді вкладки в додатку «Годинник». У ній пропонуються інструменти для поліпшення сну, а також відображається нещодавня активність під час часу, відведеного для відпочинку. У додатку також можна створити заспокійливий плейлист, який допоможе заснути.

Вкладка Bedtime доступна на пристроях з Android 6.0 Marshmallow і більш сучасних версіях ОС. Простіше кажучи, технологію отримають користувачі всіх сучасних пристроїв Android.

Джерело engadget
Не пропустіть