Дизайн і характеристики ігрового смартфона Lenovo Legion злили в мережу

Цього року Lenovo представить новий телефон Lenovo Legion, названий на честь ігрового бренду компанії. Дизайн і характеристики пристрою засвітилися на китайському патентному сайті CNIPA — витік містить безліч детальних рендерів телефону, які демонструють його в двох різних кольорах: червоному і сірому.

За словами інсайдерів, задня панель майже повністю зроблена з металу. На корпусі розміщений фірмовий логотип, декоративне світлодіодне підсвічування та спеціальний апаратний слайдер для активації режиму високої продуктивності.

Крім потрійний основної камери, новинка буде оснащена масивною ришіткою для відводу повітря. Якщо вірити чуткам, виробник оснастить модель активною системою охолодження з одним або декількома мініатюрними вентиляторами.

Імовірно, новинку оснастять акумулятором ємністю 5050 мАг. На зображеннях також фігурує процесор Snapdragon 855, проте джерела стверджують, що мова йде про ранні замальовки моделі, а фінальна версія смартфона буде побудована на базі флагманського Snapdragon 865. Смартфону присують й два порти USB Type-C — один внизу і один зліва, щоб користувач продовжував грати, поки телефон заряджається, не заважаючи на кабель.

На лицьовій панелі немає вирізів, а на верхній знаходиться звичайний набір датчиків, селфі-камера і динамік. Нижня рамка трохи потовщена.

На боковій панелі пристрою, імовірно, знаходиться швидкий перемикач для якогось високопродуктивного режиму.

Вартість та дата анонсу пристрою не повідомляється.

Джерело gsmarena
Не пропустіть